DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Trądzik

W ofercie DS Laboratories dostępne są dwa preparaty antytrądzikowe - Trioxil oraz Hydroviton.Cr. Trioxil to jeden z najnowszych i najbardziej innowacyjnych preparatów dostępnych na rynku. Sprawi on, że kompletnie zapomnisz o trądziku, a pryszcze odejdą w niepamięć. Leczenie trądziku przy wykorzystaniu preparatu Trioxil zapewnia szybkie i długotrwałe efekty. Bez względu czy jest to trądzik młodzieńczy, czy pospolity - efekty pojawią się z całą pewnością. Walkę z trądzikiem rekomendujemy wzbogacić o Hydroviton.CR - płyn do oczyszczania cery trądzikowej.

Hydroviton.CR
154.77 zł

Hydroviton.CR

Hydroviton.CR to płyn do mycia twarzy, opracowany z myślą o normalizowaniu fizjologicznych funkcji skóry. Zalecany szczególnie do cery trądzikowej.

  • Więcej
Trioxil
171.77 zł
Polecany

Trioxil

Trioxil to najnowsza innowacja w walce z trądzikiem, prosto z USA. Już teraz możesz rozpocząć walkę z trądzikiem przy użyciu niezwykle silnego i skutecznego środka!

  • Więcej

Trądzik

Gdy patrzysz w swoje odbicie w lustrze i widzisz tylko szpecące Twoją urodę krostki, są powody do zmartwienia. Gdy nie działają  żadne niby sprawdzone środki, pojawiają się jeszcze większe kłopoty. Nietrafienie na dobrą ofertę kosmetycznego specyfiku pozostawia nas właściwie od początku do końca samotnych, dlatego tak ważne jest zaufanie informacjom z pewnego źródła.

Czym jest trądzik?

Chyba każdy z nas potrafi rozpoznać objawy trądziku. Jest to schorzenie skóry, dla którego charakterystyczne są zmiany o różnym stopniu i natężeniu. Objawy trądziku (łac. acne) towarzyszą zarówno kobietom, jak i mężczyznom w różnych okresach ich życia. Klinicznie zdiagnozowane odmiany trądzika, a jest ich bardzo wiele, zazwyczaj uznaje się za osobne jednostki chorobowe.

Literatura wyróżnia: trądzik młodzieńczy, różowaty, niemowlęcy czy kosmetyczny. Każda z wspomnianych dysfunkcji ma inny charakter, inny przebieg oraz odmienny sposób leczenia, stąd też preparat używany do walki z tym problemem powinien działać na jego typ. Uniwersalność znanych środków przeciwtrądzikowych jest w tym wypadku ich wadą. Tak ważne niwelowanie skutków problemu społecznego i psychologicznego jest nie do przecenienia.

Skąd bierze się  trądzik?

Fakt pojawienia się zmian trądzikowych ma wiele przyczyn. Zazwyczaj uczestniczy w nich kilka z  nich: nadmierna produkcja łoju, większe rogowacenie ujść mieszków włosowych i tym samym większy rozwój bakterii beztlenowych, hormony typu męskiego – androgeny.

Niestety właściwie na wystąpienie wszystkich tych cech nie mamy wpływu. Ilość produkowanego łoju oraz fakt szybszego rogowacenia komórek jest przekazywany genetycznie. Inaczej mówiąc, trądzik, który jest niemal cechą rozpoznawczą wieku dojrzewania, to najczęściej występująca zmiana skórna tego okresu. Większa czynność gruczołów  łojowych prowadzi do powstania zaskórniaków oraz różnego typu wykwitów. Zmiany te występują w miejscach typowo łojotokowych, jakimi są skóra twarzy, pleców, ramion, czy dekoltu.

Większe zmiany trądzikowe obserwować można u 80% młodzieży. Jego łagodniejsze wersje są zauważalne właściwie u wszystkich osób w przedziale wieku od 11 do 30 roku życia. Coraz powszechniejszym problemem jest trądzik utrzymujący się do lat 30 a nawet 40. Takie zmiany nie omijają nikogo. Cierpią z tego powodu przeciętni ludzie, jak i sławy ekranu.

Typy zmian trądzikowych

Jeśli mamy problem głównie z czarnymi punktami widocznymi na naszej skórze, mówimy o trądziku zaskórnikowym. Liczne grudki i krosty, które mają  charakter zapalny to już zmiany znane pod nazwą trądziku grudkowo-krostkowym. Gdy krostki mają głębokie nacieki zapalne i są wypełnione ropą, mamy do czynienia z trądzikiem ropowiczym.

Dysfunkcja skóry zwana trądzikiem może mieć różny charakter –  łagodny, średnio nasilony, nasilony.

Jak usunąć trądzik?

Trądzik leczy się przede wszystkim miejscowo za pomocą maści i kremów. Bardzo dobre wyniki mają zwłaszcza dwa preparaty: Trioxil oraz Hydroviton.CR. Drugi preparat to płyn do mycia skóry w celu normalizowania jej funkcjonalności. Także Trioxil pomaga w pełni zapomnieć o problemach trądzikowych. Preparaty te mają właściwości: oczyszczające, łagodzące, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwłojotokowe. W bardziej poważnych przypadkach w leczenie trzeba włączyć antybiotyki, które pacjent przyjmuje doustnie.

Niekiedy trądzik może powodować powstanie głębokich śladów na skórze. Jak walczyć z kolei z tym problemem? Na rynku dostępne są  preparaty zmniejszające zmiany potrądzikowe. Są również  bardziej skuteczniejsze metody, które dają większe efekty – złuszczanie skóry u dermatologa lub zabiegi chemiczno-mechaniczne u kosmetyczki.

Kanały płatności