DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Przeciw starzeniu

Kosmetyki z serii Viterol.A redukują zmarszczki i oznaki starzenia skóry w 2 tygodnie! Rezultat jest gwarantowany. Tak znakomite efekty zapewnia wykorzystany składnik - Viatrozene. Odmieni on Twoją skórę nie do poznania!

Viterol.A - Eyes and Corners of Mouth
154.77 zł

Viterol.A - Eyes and Corners of Mouth

Kolejna odsłona produktów spod marki Viterol.A. Żel pod oczy i do kącików ust, który sprawi, że Twoja twarz zawsze będzie wyglądać młodo i promieniująco.

  • Więcej
Viterol.A - Face
145.53 zł

Viterol.A - Face

Viterol.A to nowoczesna broń przeciw oznakom starzenia się skóry. Żel, który rzeczywiście wygładza zmarszczki i odmładza Twoją skórę.

  • Więcej

Starzenie się

Dawno już znana jest prawda, że to nie wiek decyduje o stanie naszej skóry. Na to, jak ona wygląda, ma wpływ wiele czynników. Jakich? Przede wszystkim decydują o tym determinanty genetyczne. Jednak duże znaczenie mają również czynniki zewnętrzne takie, jak nadmierne promieniowanie UV, palenie papierosów, zatrucie środowiska naturalnego oraz wewnętrzne: niewłaściwie odżywanie, niedobór witamin, zaburzenia hormonalne, używki, nocny tryb życia.

W jaki sposób zaobserwować, że nasza skóra się starzeje? Pierwszym objawem starzenia się skóry jest jej wysuszenie. Traci ona zdolność do wiązania wody. Jak odsunąć w czasie ten proces? O stan naszej skóry na starość należy zacząć dbać już po dwudziestce. Już w tak młodym wieku można zacząć używać preparatów przeciwzmarszczkowych, oczywiście przeznaczonych dla osób w danym wieku.

Na szybkość postępowania procesu starzenia ma wpływ również promieniowanie jonizujące, na które narażają nas komputery. Nie mamy większego wpływu ponadto na działanie ozonu, którego jest zbyt wiele w otoczeniu, a który niekorzystnie wpływa na stan naszej skóry. Nie rozpieszczają naszej cery spaliny samochodowe, dym papierosowy, bakterie. Wszystkie te czynniki kontaktują się z naszą skórą za pośrednictwem wolnych rodników.

Jak zapobiegać procesom starzenia się skóry?

By kondycja naszej skóry była dobra, a jej wygląd nie postarzał nas, należy stosować odpowiednie preparaty, systematycznie i kompleksowo dbać o naszą cerę poprzez jej nawilżanie oraz odżywianie. Gdy już jednak pojawią się oznaki starzenia, nie jest za późno, by cofnąć zmiany. W tym celu należy sięgnąć po dobrej klasy kosmetyki, na przykład kosmetyki z serii Viterol. A, które mogą być odpowiedzią na nasze potrzeby. Bardzo ciekawą propozycją jest Viterol. A nowoczesny żel, który wygładza każdą zmarszczkę i znacząco poprawia wygląd naszej skóry. Specjalny kosmetyk, który znajdziemy pod tą samą nazwą, powstał również do pielęgnacji kącików ust oraz miejsc pod oczami. Wybór właśnie tego preparatu sprawi, że nasza skóra będzie zawsze się prezentować młodo oraz promieniście. Vexum.SL to nowość na rynku, która pomaga redukować tłuszcz na podbródku. Producent tej serii kosmetyków dają gwarancję osiągnięcia dobrych efektów już w dwa tygodnie. Wszystko dzięki wykorzystanemu do produkcji kosmetyków składnikowi Viatrozene.

Należy unikać ponadto czynników, które niekorzystnie wpływają na stan skóry. Nie wystawiać jej na zbyt duże działanie słońca, nie opalać się za często w solarium. Jednak jeśli musimy to robić, koniecznie chrońmy naszą skórę odpowiednimi preparatami, które osłaniają ją przed skutkami szkodliwego promieniowaniem UV. Każdego dnia należy pamiętać o nawilżaniu skóry. Po kąpieli smarujmy się kremami dostosowanymi do stanu i rodzaju naszej skóry. Dbajmy szczególnie o skórę dłoni. To właśnie ona bardzo szybko ujawnia nasz wiek. Po każdorazowym myciu dłoni, aplikujmy nawilżający krem do dłoni. Raz w tygodniu stosujmy peeling na skórę twarzy, by w ten sposób pozbyć się martwych komórek naskórka. Skóra odświeżona w ten sposób łatwiej przyjmie preparaty pielęgnacyjne.

Dbajmy o odpowiednie odżywianie. Nie nadużywajmy używek. Śpijmy przynajmniej siedem godzin dziennie. Warto również rozważyć możliwość skorzystania z zabiegów dermatologii estetycznej. Widoczne oznaki starzenia się skóry zniwelują zabiegi złuszczające, mezoterapia (polegająca na podskórnym podaniu witaminy C, mikroelementów, kwasu hialuronowego).

Kanały płatności