DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

O DS Laboratories

DS Laboratories powstało w 1996 roku z jednym prostym celem, na który składa się tworzenie nowoczesnych technologii umożliwiających lepsze leczenie popularnych dolegliwości skórnych oraz problemów z włosami.

W dniu dzisiejszym DS Laboratories to poważna firma, której prace wsparte są licznymi badaniami i pracami naukowymi. Przez kilka lat istnienia firma zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku najwyższej klasy kosmetyków w Ameryce Płn., Azji, Ameryce Płd. i niektórych krajach Europy.

Już po pierwszym kontakcie z produktami DS Laboratories zdasz sobie sprawę, że zostały one opracowane po to, aby dostarczyć szybkie i wydajne wyniki. Wytwarzamy tylko takie produkty, których działanie cechuje się dużą skutecznością. Nasze produkty są polecane przez wielu lekarzy dermatologów, salony piękności i najlepsze salony SPA w Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie produkty DS Laboratories są oparte na technologii liposomowej i są rezultatem wieloletnich badań znakomitych ekspertów z dziedziny biochemii. Zastosowane technologia podnosi skuteczność stosowanych w naszych produktach składników.

Przestrzegamy najwyższych standardów etycznych – uważamy, że jesteśmy odpowiedzialni przed naszymi klientami, pracownikami i środowiskiem naturalnym, które odziedziczyliśmy po przodkach. Nie stosujemy metod na skróty. Jesteśmy ukierunkowani na zyskowną działalność, ale nigdy nie spijamy profitów kosztem naszych klientów.

Naszą misją jest kontynuowanie badań i produkcja nowych, innowacyjnych produktów. Mamy nadzieję, że nasze produkty zdobędą uznanie także wśród polskich konsumentów.

ATLAS ALLIANCE LP
SUITE 2, 5 ST VINCENT STREET
EDINBURGH, SCOTLAND, UK, EH3 6SW

Kanały płatności