DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Łysienie

W ofercie DS Laboratories znaleźć można najskuteczniejsze preparaty przeciwko wypadaniu włosów. Szampon Revita skutecznie powstrzymuje łysienie i przyspiesza porost włosów. Spectral RS jest natomiast niezwykle skuteczny w leczeniu łysienia. Jego główny składnik - Aminexil, zapewnia wysoką skuteczność i szybkie efekty.

Revita
158.93 zł
Polecany

Revita

Revita to najskuteczniejszy szampon powstrzymujący łysienie i przyspieszający porost włosów dostępny na rynku. Im szybciej zaczniesz stosować tym lepiej!

  • Więcej
Revita.COR
179.93 zł
Polecany

Revita.COR

Revita.COR to nowatorska odżywka powstrzymująca wypadanie włosów i stymulująca ich porost. Bogata w substancje odżywcze dociera w głąb skóry i skutecznie zwalcza łysienie!

  • Więcej
Spectral.RS
148.99 zł
Polecany

Spectral.RS

Spectral.RS to najskuteczniejszy ze wszystkich preparatów nie posiadających składnika Minoxidil środek przeciw łysieniu. Klinicznie potwierdzona skuteczność w walce z łysieniem.

  • Więcej
Spectral.DNC
152.00 zł

Spectral.DNC

Spectral.DNC jest przeznaczony do stosowania w miejscach bezpośrednio dotkniętych utratą włosów. Produkt zawiera Minoxidil 5% oraz Aminexil SP94.

  • Więcej
Spectral.DNC-L
259.86 zł

Spectral.DNC-L

Spectral.DNC-L to niezwykle skuteczny preparat to walki z zaawansowanym łysienie. Wysoce skoncentrowany płyn zawiera Minoxil 5% i Aminexil SP94.

  • Więcej
Spectral.DNC-N
143.33 zł

Spectral.DNC-N

Spectral.DNC-N to preparat na łysienie, zawierający innowacyjny składnik Nanoxidil, który blokuje proces wypadania włosów oraz stymuluje ich ponowny wzrost.

  • Więcej
Spectral.DNC-S
226.95 zł

Spectral.DNC-S

Nowatorska formuła preparatu Spectral.DNC-S, oparta o najnowsze osiągnięcia nauki, daje spektakularne efekty w dziedzinie leczenia nawet najbardziej zaawansowanego łysienia!

  • Więcej
Spectral.F7
171.71 zł

Spectral.F7

Nowy produkt w ofercie DS Laboratories - Spectral.F7. Preparat ten dzięki zawartości nowego składnika – Astressin-B – skutecznie powstrzymuje proces łysienia.

  • Więcej
Spectral.UHP
83.71 zł

Spectral.UHP

Spectral.UHP to ceniony preparat od DS Laboratories, który dzięki zawartości Minoxidilu działa stymulująco na mieszki włosowe oraz przeciwdziała łysieniu.

  • Więcej

ViviComb - najskuteczniejszy w stymulacji porostu włosów

Łysienie

Każdy rodzaj włosa niezależnie od jego budowy, od tego, czy jest prosty, kręcony, jasny, czy ciemny przechodzi różne fazy rozwoju. Każdy ma swoje indywidualne wymagania. Możemy żyć w zgodzie ze swoją  czupryną albo być przeciwko niej. To, jak długo będziemy cieszyć się zdrowymi i ładnie wyglądającymi włosami, uzależnione jest od naszego postępowania i naszej dbałości o wygląd włosów. Dużą rolę odgrywa nasza pielęgnacja oraz takie czynniki, jak sposób odżywiania oraz tak zwany zdrowy tryb życia. Jakie naprawdę czynniki mają wpływ na kondycję naszych włosów? Jak to się staje, że w pewnej chwili zaczynają one wypadać? Czy ten proces można zatrzymać?

Przyczyny  łysienia

Wyróżnić możemy różne przyczyny łysienia. Niestety na pojawienie się większości z nich mamy ograniczony, by nie napisać – żaden wpływ. Możemy jedynie niwelować ich skutki. U mężczyzn najczęstszą przyczyną łysienia jest nadmiar męskich hormonów – androgenów, które wpływają na zbyt wczesną utratę włosów. Podobnie jest w przypadku kobiet, jednak tutaj ten typ łysienia występuje stosunkowo rzadziej. Problem łysienia dotyka 60% mężczyzn po pięćdziesiątym roku życia. Coraz częściej borykają się też z nim panowie w młodym wieku, około 20 lat. Z wypadaniem włosów walczą zazwyczaj mężczyźni, w których rodzinach istnieje problem szybkiego łysienia. Nadmiernemu wypadaniu włosów towarzyszy również zbyt duża produkcja łoju. Leczenie tej przypadłości zazwyczaj opiera się również na zmniejszaniu problemu z nadprodukcją tej substancji.

Dlaczego dochodzi do łysienia? Z powodu zmiany testosteronu w dihydrotestoren pod wpływem enzymu 5 alfa-reduktazy. Mieszki włosowe, zwłaszcza na czubku głowy zostają zniszczone. Włosy stają się z roku na rok coraz cieńsze, aż w końcu na głowie pozostaje tylko drobny meszek. Łysienie zaczyna się od okolicy czołowej, następnie włosy wypadają z czubka głowy. Proces łysienia kończy się, gdy poza obszarem z tyłu i boku głowy włosy wypadają całkowicie.

Kobiety mają problem z łysieniem androgenowym, kiedy w ich organizmie zaczyna być produkowana zbyt duża ilość męskich hormonów. Proces wypadania włosów jednak przebiega całkiem inaczej niż u panów. Włosy wypadają na środku głowy. Kobiety również niezmiernie rzadko łysieją na całej skórze głowy.

Innym typem łysienia jest łysienie plackowate. Jest to proces nagłej utraty włosów z różnych obszarów na skórze głowy. Nie ma określonego wieku, w którym może zacząć się ten problem. Zazwyczaj jednak dotyka on osób w 30-40 roku życia. Przyczynami mogą być: nagły stres, nerwice, bielactwo, choroby tarczycy i nadnerczy.

Łysienie może być również konsekwencją chorób zakaźnych takich, jak: dur brzuszny, dur plamisty, grypy, zapalenia płuc, różyczki. Wypadanie włosów może następować również na skutek zmian skórnych takich, jak: łojotok, łupież, łysienie na skutek grzybicy. Mamy z nim problem niekiedy po operacjach, na przykład na skutek dużej utraty krwi.

Jak zatrzymać wypadanie włosów?

Im wcześniej zaczniemy walczyć z problemem łysienia, tym lepiej dla nas. Tym jego efekty będą większe. Bardzo zaawansowane stadium choroby daje nam możliwość wykonania jedynie przeszczepu włosów. Dopiero pojawiający się problem można leczyć na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest używanie sprawdzonych, markowych preparatów. Tylko one dadzą nam możliwość wygrania z problemem wypadania włosów. Jednym z godnych rekomendacji środków jest używanie produktów z serii DS Laboratories. Szczególnie polecamy produkt znany pod nazwą Spectral.DNC, który stosuje się w miejscach bezpośredniego wypadania włosów. Na co dzień warto stosować Revitę, szampon, który zatrzymuje łysienie oraz przyspiesza porost włosów. Producenci sprawdzonych środków kosmetycznych polecają również produkty do walki z zaawansowanym łysieniem. Na rynku dostępny jest na przykład środek – Spectral.DNC-L, zawierający odpowiednią dawkę Minoxilu oraz Aminexilu.

Niekiedy problem z wypadaniem włosów spowodowany jest innymi dolegliwościami takimi, jak łupież, czy łojotok. Zwalcz więc te problemy. Używaj szamponu, który poprawi kondycję Twoich włosów. Stan Twoich włosów poprawi również systematyczne szczotkowanie ich. Rób to przynajmniej dwa-trzy razy dziennie. W ten sposób poprawisz ukrwienie głowy. Dobrze jest zadbać o swój styl życia. Uprawiaj sporty.

Kanały płatności