DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Nirena

Nirena to nowoczesny płyn do higieny intymnej kobiet. Zdecydowany lider w tej kategorii produktów, pozostawiający konkurencję daleko w tyle.

Cena: 79.00
  • masz pytania?
Towar niedostępny
Nirena
Opakowanie:
120ml

Opis produktu

Specjaliści DS Laboratories tworzą innowacyjne produkty, które następnie po kilku latach stają się standardem na rynku kosmetyków. Nirena to efekt długoletnich badań i zdecydowanie najnowocześniejszy płyn do higieny intymnej dostępny na rynku. Żaden inny produkt nie dostarcza tak doskonałych rezultatów. Dodatkowym atutem produktu jest to, że oparty jest on na w pełni naturalnych składnikach, które dbają o zachowanie prawidłowego poziomu pH skóry.

Składniki zawarte w preparacie Nirena wykazują następujące właściwości: antybakteryjne, grzybobójcze, przeciw zapalne i zapobiegające infekcjom. Składniki te nigdy wcześniej nie zostały zastosowane razem w żadnym innym produkcie dostępnym w masowej sprzedaży.

Sposób użycia

Stosuj Nirena w miejscach intymnych. Płyn można stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Pozostaw na skórze przez 1-3 minuty przed spłukaniem. Codzienne stosowanie płynu Nirena obniża ryzyko wystąpienia infekcji pochwy, zapobiega uczuciu dyskomfortu i dba o prawidłowy balans higieczny. Produkt bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności