DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Viterol.A - Eyes and Corners of Mouth

Kolejna odsłona produktów spod marki Viterol.A. Żel pod oczy i do kącików ust, który sprawi, że Twoja twarz zawsze będzie wyglądać młodo i promieniująco.

Cena: 154.77
  • masz pytania?
Towar niedostępny
Viterol.A - żel pod oczy i do kącików ust
Opakowanie:
15ml

Opis produktu

Nic nie podkreśla oznak starzenia się skóry jak linie, worki, cienie pod oczami i nic nie usuwa tych problemów tak jak Viterol.A – żel pod oczy i do kącików ust.

Kilkanaście badań klinicznych potwierdziło, że Viterol.A znakomicie nawilża skórę, sprawia, że lepiej zatrzymuje ona wodę i staje się bardziej spójna. Pozytywne wyniki stosowania żelu Viterol.A są widoczne niemalże natychmiast. Twoje oczy wyglądają jaśniej i bardziej żywo już po pierwszym zastosowaniu żelu.

Gdzie chowa się sekret Viterol.A?

Producent żelu Viterol.A dołożył wszelkich starań, aby produkt zawierał najwyższej jakości składniki. Na rynku nie istnieje w tej chwili żaden produkt pod oczy, który cechowałby się tak rewelacyjnymi właściwościami.

Viterol.A wykorzystuje technikę nanosomową, aby składniki żelu wnikały głęboko w skórę twarzy. Dzięki temu jest on tak bardzo skuteczny i działa szybko. Gwarantujemy, że w tej chwili nie znajdziesz na rynku żadnego kremu pod oczy, który cechowałby się zbliżonymi właściwościami.

Sposób użycia

Stosuj wieczorem po zmyciu makijażu. Grubą warstę żelu rozprowadź w okolicach oczu. Pozostawione na palcach resztki żelu rozprowadź w okolicach kącików ust. W celu uzupełnienia kuracji rekomendujemy stosowanie w połączeniu z Viterol.A – żel antyzmarszczkowy.

Dodatkowe informacje

  • Viterol.A jest zalecany dla kobiet i mężczyzn powyżej 30 roku życia,
  • Viterol.A wzmaga wrażliwość skóry na słońce. W trakcie przeprowadzania kuracji zalecamy codzienne stosowanie kremu słonecznego.

Aktywny składnik

Viatrozene 29%

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności