DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Oligo.DX

Oligo.DX to przełom w walce z cellulitem. Produkt skutecznie zwalcza cellulit i poprawia wygląd skóry. Stosowany w czołowych salonach SPA.

Cena: 188.88Polecany
 • masz pytania?
Towar niedostępny
Oligo.DX
Opakowanie:
150 ml
Skład:
Water (Aqua), Glycerin, Butylene Glycol, Lecithin, Triethanolamine, Nelumbo Nucifera Leaf Extract, Ivy (Hedera Helix) Leaf/Stem Extract, Butcherbroom (Ruscus Aculeatus) Extract, Laminara Digitata Extract, Carrageenan (Chondrus Crispus), Caffeine, Carnitine, Escin, Tripeptide-1, Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum, Tea Hydroiodide, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Propylene Glycol Alginate, Salicylic Acid, Polysorbate 80, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Capryl Glycol, Hexylene Glycol.

Opis produktu

W sklepach dostępna jest cała gama kremów i preparatów ziołowych, których producenci utrzymują, że są one skuteczne w walce z cellulitem. Niestety większość tych produktów w rzeczywistości okazuje się zupełnie nieskuteczna. Oligo.DX to preparat, który naprawdę daje widoczne rezultaty – już po tygodniu stosowania dostrzeżesz na swojej skórze widoczną poprawę! Skuteczność Oligo.DX potwierdzają badania kliniczne.

W jaki sposób rozpoznasz, że Oligo.DX zaczyna działać?

Pierwszą oznaką działania Oligo.DX będzie częstsza potrzeba oddawania moczu. Dodatkowo kolor moczu stanie się ciemny. Oznacza to, że Twoje ciało rozpoczęło pozbywanie się toksyn i zmagazynowanego tłuszczu. Kolejną oznaką działania Oligo.DX będzie już redukcja cellulitu, która stanie się widoczna po tygodniowej kuracji.

Oligo.DX – inteligentny kosmetyk

Oligo.DX wykorzystuje technologię nanosomową. Nie ma znaczenia jak doskonałe są składniki zastosowane w innych preparatach, jeżeli nie ma pewności, że docierają one wgłąb skóry - dokładnie w miejsca, gdzie występuje cellulit. Wszystkie aktywne składniki Oligo.DX znajdują się w nanosomach – mikro-kapsułkach (wielkość pojedynczej kapsułki jest 200x mniejsza od ludzkich komórek), które wnikają głęboko wgłąb skóry, gdzie uwalniają składniki. Żadne inne kosmetyki nie mogą być tak skuteczne w walce z cellulitem, jeżeli nie korzystają z podobnej technologii!

Podstawowe zalety Oligo.DX

 • przyjemne w użyciu – żel Oligo.DX jest świeży, przyjemny i wysoce skoncentrowany,
 • oddziałuje na tłuszcz bez potrzeby wmasowywania,
 • działa oczyszczająco i detoksyfikująco, co wpływa korzystnie na ogólne zdrowie skóry,
 • 89% osób, które korzystają z Oligo.DX obserwuje znaczną redukcję cellulitu i 90% kontynuuje stosowanie Oligo.DX,
 • technologia nanosomowa oferuje podobne wyniki jak w przypadku terapii polegających na wstrzykiwaniu botoxu.

Najważniejsze składniki

 • wyciąg z Hydrocotyl,
 • skrzyp,
 • bluszcz,
 • morszczyn pęcherzykowaty,
 • kofeina.

Sposób użycia

Żel należy rozprowadzić na skórze w miejscach bezpośrednio dotkniętych występowaniem cellulitu. Nie ma potrzeby wmasowywania. Należy stosować raz dziennie (najlepiej po kąpieli). Aby osiągnąć optymalne wyniki stosuj bez przerwy przez okres 60 dni.

Po usunięciu cellulitu możesz korzystać z Oligo.DX profilaktycznie. Należy wtedy korzystać z Oligo.DX 2-3 razy do roku po 30 dni za każdym razem.

W trakcie stosowania Oligo.DX powinnaś unikać produktów o działaniu nawilżającym, takich jak balsamy, kremy czy mydła.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności