DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Spectral.DNC-N

Spectral.DNC-N to preparat na łysienie, zawierający innowacyjny składnik Nanoxidil, który blokuje proces wypadania włosów oraz stymuluje ich ponowny wzrost.

Cena: 143.33
 • masz pytania?
Towar niedostępny
Spectral.DNC-N
Opakowanie:
60 ml

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie!

Dowiedz się więcej o Profolan

 • Spectral.DNC-N to nowoczesny preparat na łysienie, o międzynarodowej renomie,
 • propozycja legendarnego laboratorium DS Laboratories zalecana do leczenia początkowego i zaawansowanego łysienia,
 • Spectral.DNC-N łączy dwa najlepsze składniki na łysienie: Aminexil oraz Nanoxidil,
 • przeznaczony dla kobiet i mężczyzn,
 • 5% Nanoxidil zastosowany w preparacie cieszy się lepszymi opiniami niż stosowany miejscowo Minoksydyl, 
 • dzięki 5% Nanoxidilowi włosy mogą zostać odżywione oraz wzmocnione, a proces wypadania zatrzymany,
 • preparat stymuluje odbudowę fryzury, stosowany systematycznie daje bardzo dobre efekty,
 • wykorzystanie w Spectral.DNC-N ostatnio odkrytej technologii hermetyzacji, pozwala szybko i efektywnie przenikać substancjom zawartym w preparacie wprost do postawy mieszka włosowego,
 • Spectral. DNC-N z powodzeniem stosowany jest przez najbardziej wymagające osoby, u których standardowe metody walki z łysieniem okazały się nieskuteczne,
 • preparat jest łatwy w użyciu i w pełni bezpieczny.

Dlaczego warto wybrać Spectral.DNC-N?

 • Spectral.DNC-N to preparat będący uwiecznieniem wieloletniej pracy najlepszych badaczy, pracujących w legendarnym laboratorium DS Laboratories. Łączy działanie kilku najbardziej skutecznych składników z jednoczesnym wyeliminowaniem działań niepożądanych, często obserwowanych w przypadku konkurencyjnych preparatów na łysienie.
 • Kuracja pozwala osiągnąć długotrwały efekt. Wraz z postępem terapii działanie preparatu nie zmniejsza się. Jest on równie skuteczny na początku stosowania, jak i na końcu.
 • Skuteczność preparatu oparta jest na Nanoxidilu, który prowadzi do znacznego porostu włosów, zwiększa objętość fryzury oraz przeciwdziała chorobom skóry głowy. Nanoxidil uważany jest za skuteczniejszy niż Minoxidil, przede wszystkim dlatego, że zdecydowanie szybciej od niego przenika do mieszków włosowych, działając bezpośrednio na miejsce, w którym rozpoczyna się problem z łysieniem.

Jaką funkcję spełnia technologia nanosomowa wykorzystana w Spectral.DNC-N?

Technologia nanosomowa to nowoczesny sposób na zwiększenie skuteczności przenikania cennych substancji zawartych w preparacie do mieszków włosowych. Opiera się na wykorzystaniu niewielkich cząsteczek – nanosomów, dzięki którym aktywne działanie preparatu jest wydłużone aż do 15 godzin. Dobranie składników pochodzących z najlepszych źródeł sprawia, że Spectral.DNC-N to preparat wysokiej jakości o wysokiej skuteczności w terapii wypadania włosów.

Sposób użycia

Spectral.DNC-N to bardzo wygodny w stosowaniu preparat na łysienie. Wystarczy 10 psiknięć na włosy dwa razy na dobę na obszar łysienia oraz poświęcenie kilku chwil na wtarcie płynu na całej powierzchni wypadania włosów. Po zastosowaniu płynu należy umyć ręce. Preparatu nie spłukujemy z powierzchni włosów.

Spectral.DNC-N to najskuteczniejsza odpowiedź na łysienie! Sięgnij po bezpieczny i łatwy w użyciu preparat!

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności