DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Trioxil

Trioxil to najnowsza innowacja w walce z trądzikiem, prosto z USA. Już teraz możesz rozpocząć walkę z trądzikiem przy użyciu niezwykle silnego i skutecznego środka!

Cena: 171.77Polecany
  • masz pytania?
Towar niedostępny
Trioxil
Opakowanie:
30 ml
Skład:
Aktywny składnik: Bisazulene 14%, Pozostałe składniki: Extracts of Ginseng, Hamamelis, Wheat-germ Nanosomes, Barley-germ Nanosomes, Arnica Nanosomes, deionised water, yeast and horse chestnut, D-Panthenol, Alpha Bisabolol, Tea Tree Oil, Isopropyl Myristate, Polysorbate 80, Triethananolamine, Carbomer, and Methyl Paraben.

Opis produktu

  • Trioxil (żel bisazulene 14%) to nowy, silnie antybakteryjny i działający przeciwzapalnie preparat do walki z trądzikiem,
  • nie tylko skutecznie usuwa trądzik, ale równocześnie działa na skórę wygładzająco i uspokająco,
  • nie wysusza skóry – po aplikacji nie ma potrzeby stosowania kremów lub balsamów nawilżających,
  • wykazuje znacznie silniejsze działanie antybakteryjne niż benzoyl peroxide,
  • większość osób zauważa znaczną poprawę w wyglądzie skóry już po dwóch tygodniach stosowania,
  • wykorzystuje technologię nanosomową – mikro-kapsułki ze składnikami docierają wgłąb skóry, gdzie następuje ich uwolnienie w czasie 15-godzin (składniki cały czas oddziałują więc na skórę).

Bisazulene to zupełnie nowy składnik, który cechuje się nigdy wcześniej niespotykaną skutecznością w walce z trądzikiem.

Trioxil (żel bisazulene 14%) to zmodyfikowana postać składnika występującego w naturalnej formie w rumianku. Wykazuje on silne działanie antybakteryjne, antymikrobowe i grzybobójcze. Składnik ten działa także również przeciwzapalnie.

Jeżeli wcześniej korzystałeś z innych preparatów antytrądzikowych, które zawierały benzoyl peroxide, kwas salicynowy lub tretinoin i nie osiągnąłeś zadowalających rezultatów, skorzystaj z Trioxil. Jest to najnowocześniejszy sposób na pozbycie się trądzika i prawdziwy przełom w walce z tym problemem!

Preparaty zawierające benzoyl peroxide, kwas salicynowy lub tretinoin wykazują co prawda silne działanie antymikrobowe, ale jednocześnie wysuszają i podrażniają skórę. Sprawia to, iż Twój organizm produkuje wtedy więcej oleju, aby zwalczyć suchość skóry, co powoduje ponowne pojawienie się trądziku. Trioxil to jedyny preparat antytrądzikowy, który silnie oddziałuje na bakterie i mikroby, ale równocześnie wygładza, nawilża i uspokaja skórę. Trioxil umożliwia więc nie tylko usunięcie trądziku, ale zapewnia także ochronę przeciw stanom zapalnym, które mogą wystąpić po jego zaniku.

Przygotuj się na doskonały wygląd skóry

Trioxil jest polecany do stosowania w przypadku łagodnej i umiarkowanej odmiany trądzika (acne vulgaris). Wystarczy stosować raz dziennie, cienką warstwę żelu (więcej nie oznacza lepiej) należy rozprowadzić na całą skórę twarzy po uprzednim jej umyciu (polecamy preparat Hydroviton.CR).

Ilość wykorzystanego żelu do jednorazowego zastosowania nie powinna wielkością przewyższać ziarna grochu. Unikaj kontaktu z wrażliwymi miejscami, takimi jak oczy, nos i kąciki ust. Nie nakładaj większej ilości żelu na miejsca bezpośrednio dotknięte występowaniem trądziku - nie przyspieszy to działania żelu.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności