DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Radia Conditioner

Radia Conditioner to wysokiej klasy odżywka do włosów zniszczonych. Poprawia wygląd włosów i nie pozostawia za sobą żadnych chemikaliów.

Cena: 124.95
  • masz pytania?
Towar niedostępny
Radia Conditioner – odżywka do włosów zniszczonych
Opakowanie:
180 ml

Opis produktu

Radia Conditioner jest innowacyjnym produktem odżywiającym włosy zniszczone. Poprawia ich wygląd nie pozostawiając na powierzchni włosa żadnych środków chemicznych. Producentem odżywki jest firma DS Laboratories, która słynie z produkcji kosmetyków przeznaczonych wyłącznie na potrzeby ośrodków SPA.

Radia Conditioner pomaga odzyskać włosom naturalny wygląd. Podobnie jak szampon Radia, odżywka również nie pozostawia na włosach szkodliwych chemikaliów. Chroni struktury przed polimerami, silikonem, czy związkami kationowymi, które często spotykamy w kosmetykach do stylizacji. Pomaga odzyskać włosom naturalny wygląd, rozjaśnia i zmiękcza ich strukturę. Daje doskonałe efekty w połączeniu w szamponem. Kompleksowa pielęgnacja w krótkim czasie da zadowalające rezultaty. Skóra głowy jest nawilżona, a mieszki włosowe odbudowane, dzięki czemu są w stanie ochronić się przed szkodliwymi zmianami środowiskowymi. Radia Coditioner jest odpowiednia do codziennego stosowania. Bardzo dokładnie usuwa pozostałości po innych produktach do stylizacji włosów.

Tajną bronią odżywki są nanosomy, które przekazują wgłąb skóry składniki aktywne. Dzięki nim odczujesz gładkość i zobaczysz blask swoich włosów. Pożegnaj zniszczone końcówki i matowy wygląd! Nanosomy docierają głębiej i są w stanie widocznie poprawić stan Twoich włosów. Dzięki nim zauważysz różnicę! Standardowe preparaty sprzedawane na rynku posiadają jedynie substancje pozostające na powierzchni włosa.

Jak stosować Radia Conditioner?

To proste! Pierwszym krokiem jest oczyszczenie powierzchni skóry i włosów szamponem. Producent, dla wzmocnienia efektu poleca stosowanie szamponu Radia Shampoo. Po spłukaniu szamponu, na wilgotnych włosach rozprowadzamy odżywkę i pozostawiamy na minutę. Po upływie wyznaczonego czasu dokładnie spłukujemy.

Kanały płatności