DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Radia Shampoo

Radia Shampoo to szampon pielęgnujący do włosów zniszczonych. Rozjaśnia i zmiękcza zniszczone włosy!

Cena: 119.95
  • masz pytania?
Towar niedostępny
Radia Shampoo – szampon do włosów zniszczonych
Opakowanie:
180 ml

Opis produktu

Radia Shampoo to najnowszy produkt w portfolio firmy DS Laboratories - lidera na rynku kosmetycznym, specjalizującego się w produkcji najbardziej innowacyjnych i skutecznych kosmetyków do włosów. Jest to wysokiej klasy szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów zniszczonych. Na rynku kosmetycznym nie znajdziesz drugiego produktu, który w tak widoczny sposób rozjaśnia i zmiękcza włosy. Do uzyskania optymalnych efektów warto stosować szampon do codziennej pielęgnacji wraz z odżywką Radia Conditioner.

Jak działa Radia Shampoo?

Oczyszcza włosy poprzez usunięcie wszelkiego rodzaju substancji chemicznych, które pozostały po innych szamponach czy produktach do stylizacji włosów. Usuwa z powierzchni włosów różnego rodzaju chemikalia, takie jak miedź, silikon, wapno, polimery i inne substancje wpływające niekorzystnie na ich wygląd. Radia Shampoo można stosować codziennie. Dzięki temu włosy mają zapewnioną regularną i efektywną pielęgnację. Już po pierwszym użyciu zaobserwujesz znaczną różnicę w ich wyglądzie!

Blask i odmiana Twoich włosów jest możliwa w niewiarygodnie prosty, a zarazem logiczny sposób. Stosując szampon Radia zaobserwujesz ich zmiękczenie i rozjaśnienie. Wszystko to dzięki eliminacji substancji stosowanych w kosmetykach do włosów, które pogarszają ich wygląd i sprawiają, że stają się suche i matowe.

Atutem Radia Shampoo jest zastosowanie nowoczesnej metody, które pozwala na znacznie lepsze wchłonięcie składników i przeniknięcie ich wgłąb struktury włosów i skóry. Wszystko to zawdzięczamy technologii nanosomowej. To właśnie nanosomy są transporterami substancji odżywczych wgłąb struktury włosa. Działając od środka zapewniają znacznie lepsze efekty niż produkty z niższej półki, których składniki aktywne zatrzymują się jedynie na powierzchni włosa, nie przynosząc większych efektów.

Jak stosować Radia Shampoo?

Sposób użycia szamponu Radia nie różni się niczym od innych szamponów - zwilż włosy, nanieś i wmasuj szampon. Po użyciu opłucz letnią wodą. Do kolejnego etapu pielęgnacji warto dołączyć odżywkę Radia Conditioner.

Kanały płatności