DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Spectral.DNC

Spectral.DNC jest przeznaczony do stosowania w miejscach bezpośrednio dotkniętych utratą włosów. Produkt zawiera Minoxidil 5% oraz Aminexil SP94.

Cena: 152.00
  • masz pytania?
Towar niedostępny
Spectral.DNC
Opakowanie:
60 ml

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie!

Dowiedz się więcej o Profolan

Spectral.DNC zawiera innowacyjną formułę, której podstawowymi składnikami są Minoxidil 5% oraz Aminexil SP94. Badania kliniczne potwierdzają skuteczność tychże składników w walce z łysieniem. Zastosowanie obu składników sprawia, że Spectral.DNC to najsilniejszy i najskuteczniejszy preparat przeciwko łysieniu dostępny w sprzedaży.

Kolejnymi ważnymi składnikami zawartymi w Spectral.DNC są retinol, peptydy miedzi oraz kompleks witamin i minerałów.

Spectral.DNC wykorzystuje technologię nanosomową co gwarantuje dotarcie składników wgłąb skóry głowy i ich odpowiedni rozproszenie.

Sposób użycia

  • rozpyl płyn bezpośrednio w miejscach dotkniętych utratą włosów dwa razy dziennie,
  • rozmasuj płyn równomiernie w tych miejscach,
  • nie spłukuj,
  • po zastosowaniu dokładnie umyj dłonie.

Jaka jest różnica pomiędzy Spectral.DNC-L a Spectral DNC?

Spectral.DNC-L jest przeznaczony dla osób cierpiących na zaawansowane łysienie. Formuła tego preparatu jest bardziej skoncentrowana (w formie kremu), co ułatwia stosowania na skórze całej głowy. Spectral.DNC należy natomiast stosować w miejscach bezpośrednio dotkniętych łysieniem.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności