DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Spectral.DNC-L

Spectral.DNC-L to niezwykle skuteczny preparat to walki z zaawansowanym łysienie. Wysoce skoncentrowany płyn zawiera Minoxil 5% i Aminexil SP94.

Cena: 259.86
  • masz pytania?
Towar niedostępny
Spectral.DNC-L
Opakowanie:
60 ml

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie!

Dowiedz się więcej o Profolan

Preparat Spectral.DNC-L jest przeznaczony dla mężczyzn cierpiących na zaawansowane łysienie (4 pkt. lub więcej w skali Norwood). Unikalna formuła preparatu stworzonego w DS Laboratories atakuje przyczyny łysienia na kilka sposobów.

Produkt występuje w formie kremu, co ułatwia jego łatwe rozprowadzenie na skórze całej głowy.

Głównym składnikiem preparatu jest Minoxidil 5%, którego działanie wzmacniane jest przez inne składniki odpowiadające za neutralizację DHT (dihydrotestosteron – główna przyczyna łysienia), takie jak arginina, retinol i Aminexil. Skuteczność Minoxidilu w leczeniu łysienia typu męskiego została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych.

Produkt wykorzystuje technologię nanosomową, która gwarantuje, że wszystkie składniki dotrą wgłąb skóry głowy i zostaną odpowiednio rozprowadzone.

Zaawansowana formuła Spectral.DNC-L odżywia Twoje włosy oraz powoduje ich wzmożony i szybki porost. Szybkość i skuteczność działania tego preparatu naprawdę miło Cię zaskoczą.

Sposób użycia

  • krem należy wmasować w skórę głowy dwa razy dziennie,
  • najlepiej stosować rano i wieczorem,
  • upewnij się, że krem rozprowadzony jest równomiernie na skórze całej głowy,
  • nim rozpoczniesz czesanie włosów, zaczekaj aż krem w pełni wyschnie,
  • po zastosowaniu preparatu nie zapomnij umyć dłoni.

Jaka jest różnica pomiędzy Spectral.DNC-L a Spectral DNC?

Spectral.DNC-L jest przeznaczony dla osób cierpiących na zaawansowane łysienie. Formuła tego preparatu jest bardziej skoncentrowana (w formie kremu), co ułatwia stosowania na skórze całej głowy. Spectral.DNC należy natomiast stosować w miejscach bezpośrednio dotkniętych łysieniem.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności