DS Laboratories

Profesjonalne kosmetyki naturalne

Spectral.RS

Spectral.RS to najskuteczniejszy ze wszystkich preparatów nie posiadających składnika Minoxidil środek przeciw łysieniu. Klinicznie potwierdzona skuteczność w walce z łysieniem.

Cena: 148.99Polecany
 • masz pytania?
Towar niedostępny
Spectral.RS
Opakowanie:
60 ml
Skład:
Deionised Water, Nanosomes of Ivy, Hops and Capsicum, Nanosomes of Procyanidin B-2 and C1, Adenosine, Diaminopyrimidine Oxide (Aminexil), Ethanol, Vitamin and Mineral Complex, Propyleneglycol, Piractone Olamine, Inositol, Citric Acid, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Hexylene Glycol.

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie!

Dowiedz się więcej o Profolan

 • skuteczność Spectral.RS potwierdzają badania kliniczne,
 • Spectral.RS stymuluje porost włosów, powstrzymuje ich wypadanie i powoduje, że włosy stają się grubsze,
 • wykorzystuje technologię nanosomową, która zapewnia lepsze dotarcie składników wgłąb skóry głowy,
 • Spectral.RS to idealne rozwiązanie dla osób, które cierpią na rozproszone łysienie,
 • produkt zawiera wysokiej jakości składniki, wśród których szczególną rolę pełni Aminexil.

Spectral.RS oddziałuje na wiele czynników, które odpowiadają za proces łysienia, takich jak: stres, nierównowaga hormonów, brak witamin i minerałów, niektóre środki farmaceutyczne odpowiadające za wypadanie włosów. Produkt sprawdza się także w przypadku osób cierpiących na perifollicular fibrosis. Jest to stan, który towarzyszy niemal wszystkim przypadkom łysienia. Sprawia on, iż kolagen otaczający korzeń włosa staje się sztywny i napięty, co prowadzi do jego zepchnięcia wgłąb skóry. Rezultatem tego jest przedwczesne łysienie. Składniki Spectral.RS dostarczają mieszkom włosowym niezbędnych składników odżywczych oraz usprawniają krążenie krwi i metabolizm skóry głowy.

Technologia nanosomowa

Jest to technologia polegająca na zastosowaniu mikroskopijnych cząstek (nanosomów) do przenoszenia składników preparatu wgłąb skóry, a następnie ich uwolnienie, tak, aby działały u źródła problemu. Działanie nanosomów zazwyczaj odbywa się nieprzerwanie przez 15 godzin.

Wszystkie składniki zastosowane w Spectral.RS zostały uzyskane z najwyższej jakości źródeł, gwarantujących ich jakość oraz czystość. Składniki zostały dobrane tak, aby działając razem zwiększać swoją skuteczność i przeciwdziałać łysieniu.

Najważniejsze składniki

 • wyciągi ziołowe,
 • Aminexil SP94,
 • Retinol,
 • nanosomy,
 • peptydy miedzi,
 • kompleks witamin i minerałów.

Sposób użycia

Przed użyciem należy wstrząsnąć. Rozpyl spray Spectral.RS przynajmniej 14-krotnie w miejscach bezpośrednio dotkniętym łysieniem. Stosuj dwa razy dziennie. Spray powinien oddziaływać bezpośrednio na skórę głowy, tak aby uniknąć uwięzienia składników we włosach. Po rozpyleniu, płyn należy wmasować w skórę głowy. Nie spłukuj głowy bezpośrednio po zastosowaniu Spectral.RS.

Produkt można stosować bez względu na to czy skóra głowy zostało uprzednio umyta.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności